APIE MUS

Debesų miestas – žaidimų kambarys

Miestas mieste įsikūręs Vilniuje, Antakalnyje. Įžengę į DEBESŲ MIESTO valdas Jūs tampate šio miesto piliečiais. Čia svarbiausia – gera nuotaika, šypsena, daug žaidimų ir kiti džiaugsmingi elementai Jūsų šventei, puikiam pasisėdėjimui su šeima ar draugų rate.

DEBESŲ MIESTO piliečiai, galės pašokinėti kaip ant debesų, o namukas toks aukštas, kad galima stebėti visus iš viršaus. Didelis ir mažas DEBESŲ MIESTO pilietis galės prisijungti prie miesto gyvenimo.

DEBESŲ MIESTO sargybiniai pasirūpins šventės jaukumu, dekoracijomis, užkandžiais, užfiksuos svariausias šventės akimirkas ir žinoma, kokia šventė be torto.

 

VAIKŲ ŽAIDIMO KAMBARIO TAISYKLĖS

Jūsų ir vaikučių saugumui ir tvarkai palaikyti prašome susipažinti su mūsų taisyklėmis. Savo parašu registracijos žurnale užtikrinate, kad su taisyklėmis susipažinote ir jų laikysitės.

Už vaikučių priežiūrą kambaryje gimtadienio metu atsakingi yra tėveliai, globėjai ar kiti jį atlydėję pilnamečiai asmenys.

Šventės užsakovas įsipareigoja saugoti kambario inventorių ir jame esančią įrangą. Šventės metu nesilaikant taisyklių, tyčia ar dėl neatsargumo sugadintus kambario daiktus, inventorių, įrangą finansinė atsakomybė tenka paslaugos užsakovui, pasirašiusiam registrų žurnale.

Žaidimų aikštelė yra skirta 1-8 m. vaikams. Tėveliams leidžiama ant jos lipti tik esant būtinybei ar lydint vaikučius iki 2 metų.

Atvykę į DEBESŲ MIESTĄ nusiauname lauko batus, rekomenduojame būti neslystančiu padu ar kita vidaus avalyne.

Saugiam šokinėjimui ant batuto rekomenduojame šokinėti po vieną.

Padėkime vaikučiams susitvarkyti žaidimų zoną po savęs. Jei pageidaujate, galite užsisakyti sutvarkymo paslaugą, kaina 15 €.

Šventės metu DEBESŲ MIESTAS uždaromas tik Jūsų šventei. Rezervavus laiką šventei būtina sumokėti 50 € užstatą. Atsiskaityti už paslaugas galima tik grynaisiais pinigais. Už privačias šventes galima atsiskaityti banko pavedimu iš anksto.

Jubiliatui susirgus, vieną kartą galima perkelti šventės datą.

Maistą ir nealkoholinius gėrimus galima atsinešti savo arba užsisakyti iš mūsų tiekėjų ar kitų maitinimo įstaigų. Į žaidimų zonas maistą ir gėrimus neštis griežtai draudžiama.

Prašome Jūsų laikytis šventės užsakymo metu nustatyto laiko. Atvykti galite 15 min. iki Jūsų šventės pradžios. Atsisveikinimui prašome pradėti ruoštis likus 15 min. iki Jūsų šventės pabaigos ir kambarį atlaisvinti sutartu laiku, nes po Jūsų šventės gali vykti kita šventė. Vėluojant atlaisvinti kambarį, administratorius turi teisę taikyti papildomą mokestį už papildomą laiką. Šventę galite pratęsti tuo atveju, jei kambarys po Jūsų nerezervuotas kitai šventei.